З метою детального розгляду на практиці окремих теоретичних положень в рамках реалізації навчальної програми первинної професійної підготовки персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України начальником циклу спеціальних дисциплін майором внутрішньої служби Льоренсом Д.В. і начальником циклу вогневої та фізичної підготовки майором внутрішньої служби Вишинським А.Б. 27.11.2018 для слухачів даної категорії проведено виїзне практичне заняття на базі Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор».

  До проведення заняття також залучались викладач циклу вогневої та фізичної підготовки Хмельницького центру Кладницький М.В., персонал та група швидкого реагування згаданої установи.

Під час заняття відпрацьовувались питання, пов’язані з:
– вимогами до обладнання слідчих ізоляторів;
– підставами застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та зброї в установах виконання покарань (слідчих ізоляторах) з метою урегулювання оперативної обстановки;
– порядком конвоювання засуджених та ув’язнених, що скоїли протиправні дії, до спеціального автомобіля;
– порядком і тактикою проведення оглядів та обшуків в камерах, де утримуються засуджені (ув’язнені).

   Проведене практичне заняття сприяло формуванню у слухачів умінь та навичок, необхідних для виконання покладених на них обов’язків, а також зміцненню професійних контактів між практичними працівниками Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» та викладацьким складом центру.