На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік 03.08.2018р. в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбулись змагання з паркового волейболу серед постійного та перемінного складу центру.

   Цей вид спорту здобув популярність за рахунок простоти правил проведення гри та мінімуму технічних вимог, що пред’являються до гравців і обладнання. Цього року у змаганнях взяли участь 6 команд перемінного складу та 2 команди з числа персоналу навчального центру.

 В запеклій боротьбі:
– 1-ше місце виборола команда навчального закладу, до складу якої входили Бруневич В.М., Бондар М.М., Бобрівник С.П., Венгер А.І.;
– 2-ге місце здобула команда «Авалон» (слухачі категорії «молодші інспектори ВНіБ», первинна професійна підготовка), у складі якої були Тхорик О.М., Руденський М.С., Морозов Д.В. та Синиця О.С.;
– 3-тє місце посіла команда «Марс» (слухачі категорії «молодші інспектори ВНіБ», первинна професійна підготовка), до її складу увійшли Шевчик Р.В., Коренюк М.В., Білюк Р.В. та Перун А.С.

   Керівництво навчального закладу та організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки – сподіваються на закріплення збірною командою центру з паркового волейболу отриманого результату під час її участі у спортивних заходах міського й обласного рівнів.