Футбол – улюблена гра мільйонів людей багатьох країн світу: різного віку, статі, соціального статусу, стану здоров’я тощо. Не виключенням є і Україна, на території якої у футбол активно грають різні верстви населення, вважаючи його прекрасним відпочинком від буденних справ, засобом формування лідерських якостей, вміння успішно взаємодіяти у команді та підтримання доброго самопочуття.  Міні-футбол  – молодший брат футболу – є не менш захоплюючим командним змаганням, що вимагає від гравців спритності, сили волі, прагнення перемоги, вміння швидко вирішувати складні логічні задачки.

   В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України є багато прихильників  міні-футболу – активних футболістів та вболівальників. Підтримуючи добру традицію, 12 травня 2017 року на виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2017 рік у навчальному закладі, не дивлячись на похмуру погоду, відбулись змагання з даного виду спорту за участю постійного та перемінного складу. У запеклій боротьбі заслужену перемогу виборола команда працівників центру, продемонструвавши слухачам злагодженість у діях та розвинуті фізичні якості. Друге та третє місця розділили між собою команди перемінного складу.

   Керівництво навчального закладу та організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки – сподіваються на закріплення збірною командою центру з міні-футболу отриманого результату під час її участі у спортивних заходах міського та обласного рівнів.