На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік 31.08.2018 р. в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбулись змагання з пляжного волейболу серед постійного та перемінного складу. За результатами змагань:

  • 1-ше місце виборола команда Хмельницького центру, в склад якої входили старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки старший лейтенант внутрішньої служби Бруневич В.М., старший інспектор групи з мобілізаційної роботи капітан внутрішньої служби Бондар М.М.;
  • 2-ге місце здобула команда слухачів категорії «молодші інспектори – кінологи» (первинна професійна підготовка), в склад якої увійшли слухачі Дидяк В.В., Костюшко О.В.;
  • 3-тє місце посіла команда слухачів категорії «молодші інспектори – кінологи» (первинна професійна підготовка), до якої увійшли слухачі Лукʼянеко В.П. та Малюта Є.Є.

   Керівництво навчального закладу та організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки – сподіваються на закріплення збірною командою центру з пляжного волейболу отриманого результату під час її участі у спортивних заходах міського та обласного рівнів.