Для любителів волейбол – це поширена розвага і спосіб відпочинку. Простота правил та доступність інвентарю є одними з причин популярності цього виду спорту.

   Винахідником волейболу вважається Вільям Джон Морган, викладач фізичного виховання коледжу Асоціації молодих християн (YMCA) в місті Холіоке (штат Массачусетс, США). 9 лютого 1895 року в спортивному залі він підвісив тенісну сітку на висоті 197 см, і його учні, число яких на майданчику не обмежувалося, почали перекидати через неї баскетбольний м’яч. Морган назвав нову гру «мінтонет». Роком пізніше гра демонструвалася на конференції коледжів асоціації молодих християн в Спрінгфілді і за пропозицією професора Альфреда Т. Хальстеда отримала нову назву — «волейбол». У 1897 році були опубліковані перші правила волейболу, остаточно вони сформувались у 1915—1925 роках.

   У країнах Америки, Африки, Європи практикувався волейбол з шістьма гравцями на майданчику, в Азії — з дев’ятьома або дванадцятьома гравцями на майданчику 11×22 м без зміни позицій гравцями під час матчу.

   В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України на виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік 6 липня відбулись змагання серед постійного та перемінного складу з волейболу. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда постійного складу центру.